MVP Praha 2016

 04.05.2016

Tentokrát jsme se pražské výstavy zúčastnili pouze jako diváci a podpůrný team našich odchovanců. Celý den jsme si v jejich přítomnosti moc užili a hlavně Kennel Chesway urvala, co se dalo. Zazářili jsme v plném světle a já vám všem za prezentaci našich Cheswayáčků moc děkuji.

 
Po letech vystavování jsem zjistila, že jet na show bez psů je taky fajn! Ranní vstávání bylo podstatně klidnější a pozdější, dokonce jsme stihli doma i nasnídat, a hurá na výlet do Pražských Letňat. No dobře.. ranní vstávání jsme spíše podcenili, protože hned s příchodem jsem zjistila, že jsem prošvihla třídu dorostu, kde se prezentovali hned naši dva odchovánci. Ničemu to však nevadilo, protože Cheswayáci zvládli obsadit příčky nejvyšší i bez nás.., krásně si mezi konkurencí rozdali první dvě místa!

 

Cedric Diggory Chesway - Velmi nadějní 1

 

Captain Morgan Chesway - Velmi nadějný 2Cedric se tak nominoval do klání o nejlepší dorost, tak jsme čekali celý dlouhý den na doposouzení fen, aby mohl opět nastoupit do kruhu. O to víc mě pak mrzelo, že rozhodování nej.dorostu bylo opravdu velmi rychlé, paní rozhodčí si neprohlídla zvířata ani v pohybu a zadala známku v prvních minutách. Hodnotila česká rozhodčí Olga Hrabáková, jejíž vybraní staffíci na pořadí se mi líbili, nicméně její posouzování bylo trochu zmatené. Nakonec jsem se do kruhu stejně podívala i já, a to se svěřeným pejskem našeho kamaráda Ondry se zlatým staffíkem Faustem. Potřeboval splnit hlavně podmínky pro uchovnění, a tak nás potěšilo, že se nakonec dostal i do užšího výběru se známkou VÝBORNÁ. Ale v kruhu vládl trochu chaos..

 

Ve větším klidu, ale už nastupovali  feny dorostu a další naše dvě želíska v ohni.., přesto, že jsem tipovala obě kanditátky na pořadí, umístila se nakonec jen jedna.., ale i tak máme radost z krásné prezentace jich obou a hlavně za krásné posudky.

 

Courtney Love Chesway - Velmi nadějná 3

 

Claudia Cardinale Chesway - Velmi nadějná

 

Shrnuto jednou větou. Máme z vás radost!!! Jen tak dál, ale abych nepěla jen samou chválu, je třeba ještě potrénovat a dopilovat handling, aby jste se na pořadových příčkách umiťovali i ve vyšších třídách. Žádný učený z nebe nespadl a myslím, že jste všichni udělali od posledně veliký pokrok.  Takže se na vás příště budu těšit ve třídě mladých, kde budete bojovat už o tituly. Během celého dne jsme udělali pár prezentačních fotek a fotek ze samotného vystavování, na album se můžete podívat na rajčeti - MPV Praha 2016.