Happy Dog Show 2016

 26.04.2016

Letos jsem měla opět možnost posuzovat nadační výstavu Happy Dog Show, která se konala v Pražském kempu Džbán. Je to pro mě vždy zajímavá zkušenost stoupnout si na druhou stranu a posuzovat řadu krásných psů.

 

Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova. Zábavné odpoledne plné soutěží.., více o akci si můžete prohlédnout webu www.happy-tail.cz

 


Jsem ráda, že jsem již po druhé mohla být součástí této akce a chtěla bych poděkovat všem, co nastupovali "ke mne" do skupiny III. za krásnou prezentaci a vystavení svých mazlíčků.. Měla jsem možnost vidět opravdu krásné terriéry různých plemen.., tři místa pro ně bylo málo. Přesto, že já sama ve svém životě preferuji teriéry typu bull, byla radost na pořadí vybírat i jiné rasy, které jsou pro mě v kruhu daleko elegantnější. Třídy byli nadupané a zvířata velmi dobrých kvalit. Nejvíce jsem se zapotila ve třídě mladých, kde bych těch ocenění určitě potřebovala více, plno krásných Jack Russelů a Parsonů.., ale měli i kvalitní konkurenci. O proti loňskému ročníku hodnotím pozitivně skusy a celkově kvalita vystavovaných jedinců byla na vyšší úrovni. Hodnotila jsem tedy exteriér, pohyb a celkovou prezentaci dvojice, kde pro mě nakonec byla jedničkou slečna s Iris Soft Coated Wheaten Terriérem, kteří následně vyhráli i celkové klání skupin FCI. Poděkování patří vám a stejně, tak i celému organizačnímu týmu, bez kterého by akce vůbec nevznikla. Díky!!! A doufám, že se na vás budu moci těšit i při dalším ročníku.

 

 

Více fotek z výstavy můžete prohlédnout v albu Happy Dog Show 2016.