Článek o vrhu C v Haf & Mňau

 22.04.2016

V aktuálním vydání časopisu Haf & Mňau 3-4/2016 naleznete článek o našem vydařeném modrobílém vrhu C a celkově rozhovor o naší chovatelské stanici.

 

Děkuji Anetě Jungerové a hlavně Kateřině Kašparové za možnost prezentovat se v Haf & Mňau, časopise pro ty co milují psy a kočky. Celé číslo jsme poctivě přelouskali.V aktuálním vydání, které je v prodeji se představí naši modrobílí stafbulíci a víceprsté mainské mývalí kočky. Můžete si také přečíst první lekci dogdancingu v podání mistryně Kateřina Veinlichová a její kelpie Angie – v tomto čísle vás naučí Osmičku a Kuk. Přibyl nový seriál o canisterapii a originální sloupek panelákové kočky Ferdy.

Pokračujeme samozřejmě v nových seriálech – jak vybrat dobrého chovatele, co vás čeká v psím salónu, i v těch už osvědčených a oblíbených – o množírnách ad. Nechybí ani pravidelné poradny – veterinář např. radí, jak na anální žlázky (především kdy už je nutno je mačkat). V poradně o krmení za vás čteme obaly granulí. Ve výchovné poradně rozebírá Pavel Bradáč téma agrese a ve výcvikové Jakub Beran poradí, jak správně pracovat s klikrem. Detailně vám také poradíme, kam jet se psem na jarní dovolenou (díky portálu Dovolená se psem).

Nové číslo je v prodeji od 14. března do 11. května v síti PNS po celé ČR - http://www.haf-mnau.eu/casopis/kde-nas-koupite/

Více o titulu se dozvíte na jeho webu www.haf-mnau.eu. Samotný článek o nás si můžete exluzivně přečíst zde.