SBT Speedmaster

 22.03.2015

Poprosila jsem Lukáše, aby po dlouhé době napsal zase pář řádek on.. Akce se mu líbila, byl nadšený a myslela jsem, že by to byla po dlouhé době zase zajímavá změna. Měla jsem radost a těšila jsem se, když report přislíbil. Ale přiznám se, že nevím, zda vůbec něco takového může spatřit světlo světa. Když jsem to však zveřejnila na mém soukromém facebookovém profilu, mělo to celkem úspěch a padaly hlášky typu, že je to náš jediný umpřímný report. Tak tedy.. tady ho máte!


Takže jsem tam přijeli… byla tam zima jako kr**a, ale zahřáli se svářáčkem. První běh moc Alizée nevěděla co dělat, takže se na to po chvilce vysrala. Naštěstí jí to Aneta, v tuto chvíli ještě relativně střízlivá, ukázala na parkovišti u toho týpka, co to tam tahal a štval nás tím celé dopoledne. Na druhý běh jsem jí vypouštěl já, protože Anetu zajímal více stánek s místním občerstvením. Trošku mi to připomnělo staré časy, kdy mě tenhle pohled provázel na Smíchovském nádraží. Alizée letěla jako blázen a měla neuvěřitelnej čas 42 km v hodině.


Asi jsem musel mít zatmění toho mýho chorýho mozku, protože jsem si myslel, že i přes nepovedené první kolo ( 37,9 km / h)  máme šanci vyhrát. Dokonce jsem tam, jak naprostej arogantní buran vykřikoval, kdo z nás cenu půjde převzít. Když vyhlásili výsledky a já pochopil, že jsme ostrouhali, nasral jsem se a chtěl okamžitě odjet. Aneta mě umravňovala, že to není vůči vítězům a pořadatelům slušné, ať vydržíme do konce. Teď vím, že pravým důvodem bylo, že viděla nedopité dva jagermeistery a chtěla se jich zmocnit. Celkově si Alizée Von Chesway vyběhala šesté místo a to zpětně můžeme zhodnotit jako veliký úspěch. Video z běhu ke shlédnutí zde.


Příště se určitě popereme o místa na bedně a hlavně se ožeru já jako král. Cestu domů, a to co se následně dělo na ubikaci popisovat raději nebudu. S
portu zdar… a chlastu na psích akcích zvláště…

A já nemohu ještě opomenout našeho Umpa Lumpa Chesway Fransimo Bohemia, jehož nadšení pro disciplínu je zcela evidentní. Sprintuje jako o život a ve velké konkurenci si s průměrným časem 40,5 km/h vyběhal dvanácté místo. Už teď se těšíme na další závod z povedené série SBT SPEEDMASTER. Bylo to moc fajn - nejenže jsem si celý den v přítomnosti našich přátel moc užila, ale ještě jsem nakoupila pejskům plno dobrot a dokonce nový pelech. Veřejně přiznávám, že jsem si odvezla s sebou domů i malou opičku. Děkujeme!