Duo Cacib Brno 2016

  07.02.2015

Po štěňatech naší Alizée už jsem měla trochu výstavní deficit, a tak jsem se pro nás na první letošní výstavu do brněnských prostor areálu BVV hrozně těšila! Premiéra to měla být pro naše odchovy z vrhu C a taky pro naši Carmen Electru Chesway samotnou..

 

O to víc jsem se těšila, když jsme se o pořadová místa v kruhu štěňat měli poprat s našimi sourozenci. Každé umístění mě potěší! Vystavování probíhalo v jednom kruhu, tak jsme měli konečně možnost všechny třídy pozorovat.. přihášeno bylo 115 sbt a posuzovala slovenská rozhodčí Anna Cweceková, jejíž posuzování se mi chvíli líbilo a chvíli zase ne. Přiznám se, že úplně nevím, na co kladla důraz, co jsem sama vypozorovala, tak dávala přednost hezkému vystavení, ale co preferovala na staffících samotných jsem nepostřehla.

Nastupovaly jsme s Carmen, Carrie a Claudií do jedné třídy spolu s dalšími třema fenami. Na svoji první výstavu si myslím, že to zvládly bravurně. Jen Claudie Cardinale Chesway trochu zazlobila a nechtěla ukázat zoubky, což jí bylo na škodu. Myslím, že i díky tomu si bohužel neodnesla pořadové místo. Nicméně odešla z kruhu s krásnou známkou Velmi nadějná, což rozhodně je. Ukázala to hned druhý den, kdy zabodovala na plné čáře a odnesla si známku Velmi nadějná 2. Paráda! Letí k vám pochvala!!!

Carrie Bradshaw Chesway se zadařilo a odnesla si pořadové místo Velmi nadějná 3. To samé obhájila i v neděli. Holky Gratuluji!!!!

Carmen Electra Chesway obsadila příčku hned za ní. . S posudkem fena ve vývoji přiměřeně věku, dobrá síla kosti, správně nasazený a nesený ocas. Korektní postavení ucha. Velmi nadějná 4.Dále jsem nastupovala do kruhu s naší modřenkou Alizée von Chesway do otevřené třídy, spolu s dalšími jedenácti fenami.. Mám pocit, že se po štěňatech hezky dodělala. Hrudník jí zešířil a celkově dosvalila a srovala záď. Je už vyrovnanější i co se týče povahy, není to takový roztřesený prďola, dozrála. Vystavovala se mi velmi pěkně, z čehož mám radost. Posudek bohužel nerozluštím, i když bych velmi chtěla, tak písmo je nečitelné. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale takový posudek, který nepřečte ani pět lidí je mi celkem k ničemu. Mohu jen tušit a hádat z toho, co jsem zaslechla při posuzování. Známku dostala Excelent, z čehož mám radost, ale z kruhu jsme však odcházeli mezi prvními a ještě bez posudku, což mě moc nepotěšilo.

 

A to nejlepší na závěr, jak se říká.. Jedna z posledních výstav pro naši šampionku Update Sway Fransimo Bohemia. Na klubové výstavě v Poděbradech ji vystavím úplně naposledy, protože si užila výstav dost, a mladým fenám už nemůže konkurovat. Přesto, že je v dobré koncici, a že se mi s ní vystavuje velmi hezky, užily jsme si spolu krásná výstavní léta...a všecho jednou končí. Nyní si počkáme až do veteránu.. Budu doufat, že se vše podaří, jak si přeju a Sway si bude ještě jednou přes léto užívat mateřství. Ve třídě šampiónů bojovala o pořadová místa, ale nedosáhla na ně. Odnesla si posudek, který jakž takž rozluštím.


" Silná fena delšího formátu, přiměřená hlava k tělu, slabší spodní čelist, trochu strmější zadní úhlení, ucho správně nasazené, trochu větší uši, končetiny rovné v pohybu i v postoji, dynamický pohyb"

 

A to je vše přátelé.. celý den jsem si v blízkosti vás všech moc užila. I když poslední dobou už pro mě jsou výstavy spíše takový marathon z kruhu do kruhu. I když mě to baví, uteče mi tak spoustu zábavy kolem. Ještě, že mi to Luky doma všechno vypráví. Fotky s celého dne můžete prohlédnout v albu na rajčeti - Duo Cacib Brno 2016 - sobota. Nebo ještě v dalším albu, které musím promazat a sjednotit - Duo Cacib mobile.