Kennel Chesway na Instagramu

Snažíme se být moderní a jít s stále s dobou, proto pro Vás přinášíme stále nové inovace. Nyní nás najdete i na Instagramu. Kennel Chesway má dokonce svůj vlastní hashtag, který má již přes tři sta příspěvků, a proto sdílejte a označujte vaše fotky #KennelChesway. Můžete s námi tak být neustále v kontaktu.

 
Vaším hashtagům se meze nekladou - #KennelChesway, #Chesway, u nás frčí i jména našich odchovů např. #CarmenElectraChesway. Můžete buď označovat fotky s vašimi miláčky nebo sledovat naše profily, které najdete pod nickem:   Stuffinka   a   Belmondo1893

 

FOLLOW ME

 

Instagram je volně dostupná aplikace pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 8, která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií. K tomu je určena řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat. Také formát fotografie je odlišný a jako odkaz na fotoaparáty značky Kodak a Polaroid jsou výsledné snímky ve čtvercovém formátu, zatímco kamery zařízení se systémem iOS používají poměr stran 3:2. Aplikace se nesnaží konkurovat jiným sociálním službám, ba naopak umožňuje snadné sdílení fotografií na další sociální sítě jako je Facebook, Twitter, Flickr, případně na publikační služby Posterous a Tumblr.

Aplikace je určena primárně pro mobilní telefon iPhone a většinu mobilních zařízení s OS Android, současně je však kompatibilní s iPod Touch a iPad.

V prosinci 2013 Instagram přidal funkci s názvem Instagram Direct, který umožňuje uživatelům posílat fotografie pouze určitého uživatele nebo skupinu uživatelů, spíše než být viditelné pro všechny. Tímto Instagram reagoval na stoupající oblibu služby Snapchat.