Poslední krytí Sway

01.02.2016

Opakované krytí naší Ch. Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem Ch. JCh Blue Leo Diabelski Uśmiech proběhlo dle plánavaného termínu a my už nyní můžeme jen doufat, že se vše povede, jak si přejeme a budeme se moci ještě naposledy těšit z potomků po naší železné lady Sway.

 
Cesta do poslkého města Slupia Jedrzejowska nám již byla známá, takže jsme pobalili nejnutnější a hurá na výlet.  Modrý Leo se mi líbí již řadu let, tak jsem si na poslední krytí splnila takové mé přání. Líbí se mi jeho rodokmen a i to jak samotný vypadá.


Ch. & Jch. Leo Diabelsky Usmiech je potomek krásného a pro mě top modrého psa Charmonics Kentucky Blue, jehož krev v chovu ráda používám. Jedná se o polského psa, který má řadu ocenění. V jeho rodokmenu se objevuje spoustu legendárních psů - Vanoric Voo Doo, Valglo Albertin, Sparstaff Dodgy Docker atd. Má krásně modelovanou hlavu s kratší a širokou čenichovou partií, což pro nás bylo důležité při výběru. Je velmi dobře osvalený, má pěknou stavbu těla - krátký, rovný a pevný hřbet. Má standardní nůžkový skus a je plnochrupý. Jeho modrá je čistá bez žíhání. Děkujeme Justyně za možnost s ním krýt.. Více o něm zde.

Ani tentokrát nás neminula nákupní horečka a pobyt v Polsku jsme si spojili s návštěvou obchodního centra a shoppingovánín. Vzhledem k tomu, že je tam o trochu levnějši než u nás a ještě slevy, tak se dá říct, že jsme šíleli. A já mám celý rok 2016, co nosit!

 

Více fotek z celého "krycího" výletu můžete shlédnout na rajčeti v albu - Krytí Sway Polsko 2016.