Interdog Mladá Boleslav 2010

29.8.2010

Sobotní počasí nám říkalo, že máme zůstat v posteli, ale my jsme se vydali na mezinárodní výstavu Interdog Bohemia do Mladé Boleslavi.

 

U výstavního kruhu bylo skoro prázdo, mysleli jsme, že je to díky deštivým přeháňkách, ale bylo to z důvodu, že jsme se o kruh dělili ještě se slovenským čuvačem. Což po pravdě moc nechápu, naše plemeno patří na výstavách k těm početnějším, proto nás dlouhé čekání nebavilo. Během hodinky dorazili ostatní vystavovatelé a kolem kruhu už bylo těsno zase jako obvykle.

Přeháňky ustaly, ale nebýt našich přátel ze cvičáku, kteří nám půjčili stan, tak jsme byli mokrý až na kost. Děkujeme.
 
V kruhu posuzoval český rozhodčí Ing. Jaromír Dostál, DrSc.- milý pán. Staffordshire bylo přihlášeno 76 a v mezitřídě, kam nastupovala naše Sway, čekala silná konkurence (Chili WB, Courtesy Title Bee-Bee, Charismatic Christin Minies a další).

Pan rozhodčí kladl velký důraz na plnochrupost a tak to leckdy vypadalo jak u zubaře. Jeho přístup byl velice vřelý a milý a my si odnesly z kruhu ocenění VÝBORNÝ 2, res. CAC.

" Typická představitelka plemene, bez výrazných nedostatků, standartní postoj, pohyb, osrstění ".

Sway tím splnila podmínky pro udělení klubového junior šampiona !!!

Fota naší třídy budou přidány do sekce výstavy, fotky z celého dne si můžete prohlédnout jako vždy prohlédnout v albu na rajčeti.