MVP Intercanis Brno 2010

20.6.2010

V sobotu se náš tým rozdělil.. Luky vyrazil na sportovní akci - Pitbullshow a já se Sway vyrazila na mezinárodní výstavu do Brna. Jela jsem společně s Anet Němečkovou, které děkuji za příjemnou cestu a celý den strávený u kruhu, bylo to fajn.

Na výstavu jsem se těšila, protože posuzovala naše poradkyně chovu Hana Vojáčková, která je známá svým přísným, ale spravedlivým posuzováním. Moc se mi její styl posuzování líbil a i s výsledky jsem byla spokojená.

Přihlášených bylo 54 sbt, což mě docela překvapilo, jsem zvyklá v Brně a na výstavách vůbec na větší počty.., ale u kruhu bylo více dýchatelno a výstava odsýpala.

Nastupovaly jsme se Sway opět do mezitřídy, kde si vybojovala krásné druhé místo s udělením titulu. Výborná 2, res. CAC. A od paní rozhodčí jsme si odnesly moc pěkný posudek.

"17-měsíční bílá fena, s plotnou na hlavě, korektního tělesného rámce, střední síly kostry, výborné tmavé oko, korektní ucho, korektní horní i spodní linie, přála bych si výraznější předhrudí, korektní pohyb i úhl. pohyb obou párů končetin."

Fotografie přidány do sekce Výstavy - děkuji za ně Pavlu Peerovi, manželům Innemanovým a Pétě Vídecké.

Tentokrát jsem byla celý den za fotografa já, s pomocí pana Innemana, který mi nastavil foťák - děkuji a foto si můžete prohlédnout jako vždy na našem albu na rajčeti.