MVP CACIB Praha 2010

2.5.2010

Dlouho jsme váhali, zda Sway přihlásit na výstavu do Prahy ( mezinárodní výstava psů CACIB – Praha, Letňany ), kde měl posuzovat pan rozhodčí Petr Řehánek, o němž je známo, že se mu líbí větší a mohutnější psi/feny. Což my s naší vysportovanou Sway opravdu nejsme.


Ale máme to kousek, tak jsme si řekli, že zrovna Pražskou výstavu bychom vynechávat neměli. Výstava se pro nás jako vždy vedla v přátelském duchu, flek jsme měli přímo u kruhu, tak se hezky koukalo, povídalo a posuzovalo. Pan rozhodčí hodnotil psy jako obvykle a přesto, že nám dal pěkné hodnocení, nám zadal známku Velmi dobrá.

„15ti měsíční fena, jemnější konstituce, hlava ve vývoji, nůžkový skus, tmavé oko, uši správně nasazené a nesené, hrudník doposud jemnější, méně výrazné předhrudí, hřbetní linie lehce klenutá v bederní části, ocas správě nasazen a nesen, pěkný a pravidelný pohyb“

Moc se mi líbil způsob, jak se pak rozhodčí prezentoval, každého vždy mile pozdravil, řekl mu jak psa hodnotí a proč. Nám řekl, že Sway má hezkou hlavu, ale jemu vadí menší hrudník, že má rád větší baby :).

Dovolila jsem si z různých alb, stáhnout pár fotek do alba MVP CACIB Praha 2010. Všem fotografům děkuji.

A naše foto si můžete jako vždy prohlédnout na rajčeti..