Výstavní marathon

19.4.2010

Sway slaví obrovské úspěchy! O víkendu jsme se vydali se Simčou a Petrem Lahodovými (Fransimo Bohemia) na "výstavní marathon" do nedalekého Slovinska, kde se konali tři show. Chtěla bych jim moc poděkovat, za příjemně strávený víkend a za pozvání na výstavy.

I když nám počasí moc nepřálo, déšť nám nevadil, byli jsme celou dobu schovaní ve výstavním stanu, který s sebou měli naši přátelé - výstavní profesionálové.

Sway byla poprvé předvedena v mezitřídě a svojí premiéru odstartovala opravdu výborně.

Mezinárodní výstava CACIB MARIBOR 2010, se konala v sobotu 17.4.2010 a Sway zde vybojovala ocenění V1, CAC. Posuzoval rakouský rozhodčí Otto Krcal, od kterého jsme si odnesly tento posudek.
 
"15 months, correct size, feminine head, lovely express, little narrow in cheast, little long in body, needs more time to fill up, correct ang.& movement"

Klubová výstava TERRIER CLUB SPECIAL SHOW, která následovala sobotní odpoledne nebyla o moc méně úspěšnější a tak jsme si opět z kruhu odnesly ocenění V1, CAC. Posuzovala kanadská rozhodčí Darle HECK.

Mezinárodní výstava CACIB POHORJE 2010, se konala v neděli 18.4.2010 a pro nás byla perfektním zakončením víkendu. Posuzoval zde slovinský rozhodčí VIBOR JEŽEK, který klad velký důraz na plný chrup - zuby dokonce počítal a neunikla mu jediná nesrovnalost. Sway ho má samozřejmě v pořádku a moc se mu líbila, takže od něj dostala ocenění V1 CAC a v závěrečném boji o vítěztví jí udělil známku res.CACIB!

"Little light in bone, little narrow infront, good chick development, needs little more muzzle a little straight in the shoulder, good tail set, good rear angles."

Sway si tak pěkně rozjela slovinského šampiona!

Za poskytnuté foto děkuji opět manželům Lahodovým a také Inemannovým - CACIB Maribor, CACIB Pohorje a TERRIER CLUB SPECIAL SHOW.

Naše foto z celého dne je umístněno na rajčeti..