Ten čas tak letí

30.3.2012

Člověk se ani nenadechl a z našich odchovů (Vrh U - Chesway FB) už jsou skoro dospěláci..

 

 

Děkuji všem báječným majitelům, že mě informují o průběhu jejich života a že mám možnost se se spoustou z nich pravidelně vídat. Mám z Vás radost! Přináším pár fotek a zážitků z jejich života..

Uniqa se zůčastnila výstavy v Nitře a v konkurenci osmi fen vybojovola krásné třetí místo - V3. Gratulujeme! Navíc má nového staffbulího kamaráda Iron Mana Ambassador Sun a tak již není na své dovádění a hrátky sama.. Více o nich na webových stránkách www.staffbulls.cz

 

Uniqa Chesway Fransimo Bohemia


Uriel se zase ve Vyškově spolu se svými páníčky věnuje bull sportům.. Podle fotek je zapálená a doufám, že půjde ve stopách své matky! Těšíme se na vás na nějaké bullí show! Např. na Staffím dni!!

 

Uriel Chesway Fransimo Bohemia

 

Lumpíka mám možnost vidět s Uzzou nejčastěji.. S mojí kamarádkou Míšou chodí pravidelně na cvičák a dlouhé procházky. Pomalu začíná zkoušet postroj, peška apod. těšíme se též co předvede na sportovních akcích.. Trénuje výstavní postoj a bude vystaven na MVP Praha.


Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia


Umička si užila dovolenom na Lipně a nejraději se věnuje devastaci zahrádky :).. Její barva je doslova magická! Gábi přeji pevné nervy a věřím, že to vychytáte! Určitě Vás rádi přijedeme navštívit!


Uma Thurman Chesway Fransimo Bohemia

Samíček si užil dovolenou v Alpách a s páníčky si vychutnává jejich aktivní život! Děkuji za krásné fotky celé rodinky..

 

Uncle Sam Chesway Fransimo Bohemia


A jak se říká kovářova kobyla chodí bosa.., takže Uzzičku vyfocenou nemáme..nicméně foto mám slíbené, takže v nejbližší době dodáme.