Erin má štěňátka

Náš vrh i, od nynějška nám bude dělat čest těchto deset pupíků! Naše odchovanka 
Erin Brockovich Chesway včera 4.9.2020 přivedla na svět deset štěňátek. Což to rekord v naší chovatelské stanici a vůbec celkově je to u našeho plemene výjimečné. Bylo to náročné a dlouhé, ale zvládli jsme to. A tohle už je naše íčková desítka hned po narození.
 

Jako první odstartoval porod Iron Man Chesway tmavě modrý kluk s bílou náprsenkou, kterého si zas budeme strašně chtít nechat. Vážil 250g.
 
 
 
Následoval ho světle modrý klučík s malým flíčkem na hlavě Indiana Jones Chesway, vážící 260g.
 
 
 
Iggy Pop Chesway uzavřel naší svatou trojici. Černý kluk s delší bílou náprsenkou, 230g
 
 
Pak už se konečně klubala první holčička Irma Black Cheswayčerná holčička s bílou delší náprsenkou, 190g.
 
 
 
Dlouho po ní na sebe nechal čekat černý dobrodruh s bílou bradičkou a mini náprsenkou Ivanhoe Chesway. Vážící 240g.
 
 
 
Další dlouhý čas po něm následovala černá holčička s náprsenkou na prsou a ve tvaru malého trojúhelníku pod krkem, Infinity Chesway. Vážící 225g.
 
 
A protože šla všechna štěňátka ven bez obalu a břicho Erin bylo stále veliké, zbytek vrhu jsme odjeli odrodit raději na veterinu k panu doktorovi Lázničkovi, kterému moc důvěřujeme a děkujeme za pomoc.
 
Po vytažení dvou placent už valila na svět další černáčerná holčička s mini bílým flíčkem na hlavičce a konci ocásku, náprsenkou a bílými prstíky Ivory Chesway, vážící 220g.
 
 
 
Pak dostala Erin injekci na tlačení, protože porod už trval hodně dlouho a síly ubývaly..
 
Za chvíli už nás zase přivítal černý klučík s bílou krátkou náprsenkou Ice Man Chesway, vážící 240 g.
 
 
 
Za ním následoval další černoch Imagine Dragons Chesway, černý chlapeček se třemi bílými flíčky jako náprsenka a bílou tečkou na bříšku, vážící 310g.
 
 
 
Erin dostala mezitím několik dalších injekcí na které byla imunní a v klidu si mezi štěnatky odpočívala, takže jsme ji chodili vždy ven trochu rozhýbat.
 
O to větší radost jsme měli, když porod zakončila naše černá železná hrdinka Iron Lady Chesway, vážící 300g.
 
 
Byla to jízda, ale stálo to za to. Maminka i štěňátka jsou v pořádku a nyní odpočívají, tak jim i nám dejte trochu času a klidu nabrat síly. Zadávat je budeme nejdříve ve třech týdnech po osobních návštěvách, ale zájemců je již řadu měsíců velmi mnoho. Děkujeme za pochopení.