Představte se vrh CH

Tak už jsou tu s námi šest týdnů a je na čase je pořádně představit. Začnu hezky popořadě, tak jak se narodili.. Ti nejmenší kluci jsou teď největší a zase naopak. Všechno se tak rychle mění, že člověk nikdy nemůže dělat závěry - jaký vlastně do budocna budou, záleží pak samozřejmě i na spouště faktorů v životě, vývoji a všem, ale já se vám pokusím vykreslit jací jsou teď..

 

Chuck Norris Chesway, to jméno mu už od začátku sedí. Neohrožený hrdina, eskamotér a Houdini v jednom. Když někdo chybí, tak je to zaručeně vždycky on. Nechápu.., opravdu je to mistr úniku a najde vždy skulinku, jak se dostat z ohrádky, kuchyně, boxu zkrátka ode všad. Jen se otevřou vrátka a vzhůru za dobrodružstvím. Neohrožený hrdina a mazel zároveň. Jakmile se může dostat do mé teplné náruče, tak už je tam. Vrtěním ocásku si vymáhá pohlazení a kupodivu jako jeden z mála, vám neukosne nos, když mu chcete dát pusu. Přesto umí zazlobit pořádně.


Charlie Tango Chesway, to je náš benjaminek vrhu. Takový malý posera. Svým neodaletelným pohledem si pokaždé když jdu kolem říká o pohlazení, zároveň bych mu dala i pětikorunu. Pamatujete na kocoura ze Shreka, jak se uměl sladce zatvářit? Takhle on kouká permanentně a opravdu i hodný je. Mít sedm takových Charlíků, tak si pískám. Umí se rozparádit, že nejedna ponožka zůstane na noze, ale jak jde mimo své území, tak se vždy roztápe. Potřebuje vždycky chvilku než zas vystrčí drápy.


Christian Grey Chesway, to je náš Pavarotti, podle mě to dotáhne až do opery, jaký má rozsah hrdla. Touží se vždy dostat ze svého uzemí ven, a tak to dává značně najevo. Rozpumpuje vždy celou smečku, ta se však okamžitě začně dostávat z boxu ven, odsunou i nemožné, a on pak nechápavě kouká za mříží, jak to dokázali a "zpívá" dál a ještě hlasitěji. Stejně jako jeho bráchové je to mazel, tentokrát máme ty kluky jemnější a hodnější.


Protože Chloé Chesway to je děvče pro každou špatnost. Ta se přidá ke všemu. Chvíli čeká, jak se Chuck a Charlotte dostanou ven a už hurá za nima. A toho kousnout, a toho ještě, a na támhle toho taky zbyde. Pusu jí je dát téměř nemožné, hned oplácí jednou kousací. Je ráda za pozornost, celá se vždy rozdivočí a ráda se u toho hlasově i tanečně projeví. Není to žádná cimprdlína.Cho Chang Chesway, oblíbenkyně Tedíka. Jako první ji poznal a dokonce se i dost srandovně naučil vyslovovat její jméno. Od prvních dnů jsme ji vždy hledali v boxu a když ji našel, tak si hezky zatleskal. Také nezůstává pozadu, jak může prchnout, zdrhá lotračit, ale občas s Christianem někde zůstanou zavření, a tak jen smutně plakají. Nejvíce lanaří smečku k tomu uprchnout někam dál. Visí na mřížích a čeká, kdo si ji všimne. Pro ten její božský pohled si ji všimnu hned! Ale běda jak nemá náladu! To je pak trochu nerváček, nedejbože abych ji někam přemisťovala, když se jí nechce nebo si dokonce vynucovala pusu, když má něco jiného na práci, to se pak se zlou potážu.


Chilli Peppers Chesway, to je holka do nepohody. Tu jen tak nic nerozhází. Malý méďa Béďa zkrátka v životě moc věcí neřeší. Když se zlobí, tak se zlobí, do toho se ráda zapojí, ale když si chce lehnout, prostě to zalomí a to pak můžou třeba lítat blesky. K jídlu se vždy dostane, ostatní odstrčí, ale žádná hysterie, nic násilného jen si tam prostě dojde a dosáhne vždy svého, je to kus ženský. Ani žádná výsadková akce jí nevytáhne z jejího denního plánu. Když má chuť řádí s ostatními a zdrhá se stejnou razancí, ale když prostě není chuť, tak co by se stresovala, vezme si něco v boxu a jde si kousat sama.A jak se říká - zdání klame, tak Charlotte Bronte Chesway je toho přesným příkladem. Malá roztomilá fenečka s výrazem týraného koťátka, ta teda za to umí vzít holka. Všudybylka. Všechno zná, všude byla a od všeho má klíče. Rošťanda a nebojsa zároveň. Spolu s Chuckem vždy prorazí závory a hurá na Bělehrad. Nevydrží na jednom místě, všechno musí prozkoumat, okousat a ozkoušet. Diblík a tanečnice má zkrátka radost ze života, její vrtění ocásku mě nabíjí už od samého začátku.Každý je originál a přitom prostě všichni praví staffíci, srdce mají na pravém místě a zároveň denně prokazují svůj teriéří temperament. Jako to umí všechna štěňátka. V partě je síla a tak když vezmou za jeden provaz prolamují zdi, doslova.