Alizée má štěňátka 2019

Po skoro čtyřech dlouhých letech  máme doma opět veselo. Přesto, že štěňátka sdílím často a odchovy přibývají, tak u nás doma jsme měli naposledy vrh D v dubnu 2016. Štěňátky se těším neustále, vymýšlím další a další spojení, ale přímo ve svém domě se těším s vrhem CH po dlouhé době a o to těžší pro mě bude se s nimi rozloučit. 

 

V sobotu v podvečerních hodinách, po celodenní přípravě, kdy už jsem věděla, že se to chystá, nás Alizée obdarovala opět sedmi statečnými štěňátky. Sedmička je prostě naše číslo!

 


Porod nezačal úplně, jak bych si představovala.., první štěndo se tlačilo ven, na můj vkus, celkem dlouho a když mu Alizée rozbalila hlavu, nešlo ven už téměr vůbec. Šprajclo se a já jsem s přibývajícím časem začínala být nervózní, zda se vůbec sám dostane ven. Ale protože to nebyl nikdo jiný než samotný Chuck Norris Chesway v 19:10, 2.listopadu 2019 byl venku a plný života! Huráááá. Modrý kluk s bílými znaky, váha 200g.


Nenechal na sebe dlouho čekat jeho stejně modrý bráška s bílou čárou přes hlavu. Charlie Tango Chesway 240g. Ten už šel ven rychleji a odstartoval tak porod jako o závod..., 

 

..protože superrychlý brácha Christian Grey Chesway šel v závěsu. Modrý kluk s bílými prstíky, 180g, si získal mé srdce a já už teď vymýšlím, jak to udělat, aby zůstal doma. Bohužel mi to asi neprojde, už před krytím jsem to musela slíbit, že nikdo další do naší smečky nepřibude.

 

Po naší modré trojce nás přišla přivítat konečně nějaká baba.  A to kouzelná černá holčička Chloe Chesway, která měla 220g a velkou chuť se okamžitě přisát ke struku, a saje tam do teď.

 

Za chvíli už se tlačila nohama ven Cho Chang Chesway, v každém vrhu se snažím mít nějaké Potter jméno a když jsem viděla černou holčičku s bílým čumáčkem a znaky, byla Čo nebo Čoči jasná.Vážila 180g.

 

Po ní už zase hlavou ven prorážela světlo další černá holčička, tentokrát s bílými ponožkami a také velkou vervou do života Chilli Peppers Chesway, 240g.

 

 

No a jak to tak znáte, všichni chtěli modrou holčičku, a tak na závěr přišla modrá Charlotta Bronte Chesway. Nemá na sobě jediný bílý flek a je to madame. S porodní váhou si nejsem úplně jistá, ale všichni jsou jak přes kopírák, takže okolo 200g. 

 

Zakončila tím sedm statečných a já žasnu jaká je Alizée úžasná a pečující maminka, protože k prvnímu vrhu  jsem ji musela trochu honit. Zaplavily mě endorfiny a hormony, takže si chci samozřejmě všechna štěňátka nechat a vybírám pro ně ty nejlepší páníčky <3. Více fotek můžete prohlédnou na rajčeti - Vrh Ch Chesway - narození a Vrh CH Chesway - první dny života