Loučení s vrhem H

Loučení se štěňátky je vždy jedna z nejtěžších částí chovatelství, kór když jich není tolik a nefungují jako demoliční četa. Čtyři štěňátka zapadnou, sžijí se s domácností a vy si je pak chcete všechny nechat. Tentokrát si to na vlastní kůži ozkoušela Soňa, protože štěňátka žila po celou dobu s ní a s maminkou Claudia Cardinale Chesway v Brně.

 

Před odchodem do nových domovů jsem si je samozřejmě přijela užít a trochu pomazlit. Proběhla konrola vrhu, poslední administrativní záležitosti a Honey Bunny Chesway už frčela do nového domova.

Honey bude žít nedaleko své maminky, a tak Soně udělalo velkou radost, že ji bude často vídat, hlídat a kdo ví, třeba se s ní ukáže i ve výstavním kruhu. Zatím to vypadá, že modelka to bude prvotřídní. Těšíme se na společné zážitky se svým životním parťákem Daliborem.

 Jako další odjela Hermiona Granger Chesway. Dračice Hermiona bude žít zase poblíž náš v Praze a tak se těším, že si jí zase budu moci někde pomazlit a poňuňat já. Majitelé mají plány jako cvičák, sport a vše, co ji bude bavit, takže ji určitě někde potkáte.

 

Pak už čekal na odjezd drak Hugo Boss Chesway. Na Huga si počkal mladý pár z Ústí, kteří si ho doslova vymodlili. A dočkali se. Tvoří teď zase rrodinu a už teď se mě baví je sledovat. Pokud se vše povede, jak má také mají ambice a plány!

A modřenka Heidi Klum Chesway na závěr. Nejhodnější holčička, která mi povahou strašně připomínala Courtney Love Chesway odjela též k mladému páru nedaleko Brna. Na Heidinku se čekalo přes rok, a tak si s paničkou konečně užívají společné chvíle, za pár měsíců bude mít na světě nového parťáka pro život a procházky. Držíme palce.

 

Více fotek z mé návštěvy můžete  prohlédnou v albu na rajčeti - Vrh H Chesway.