Claudie má štěňátka

Tak už nastal ten den, kdy náš očekávaný vrh H vykoukl na svět. Jeden srpnový pátek 16.8.2019 si Hermionka řekla, že už chce prostě ven a začal tak první a bezproblémový porod naší odchovanky Claudinky. K ruce měla svou paničku Soňu s kamarádem, mě jakožto podporu na videocallu a dokonce dorazila i paní veterinářka. Nikoho však nebylo třeba, Claudinka si poradila hravě sama.A tak jsme na světe jako první přivítali půlhodinu po poledni  již zmiňovanou Hermionu Granger Chesway, bílá fenka s černými znaky, která svou houževnatostí a samostatností okouzlila nejen mě. Její porodní váha krásných 322g.

Následoval jí její bratr, stejně zbarvený kravík a taky jediný kluk  a kápo ve vrhu Hugo Boss Chesway. Tento malý šefík se se svojí porodní váhou 320g ihned přisál ke struku a napájí se co hrdlo ráčí.Dlouho na sebe nenechala čekat další sestra (14:00), stejně zbarvená, strakatá, flekatá, sladká jak medík Honey Bunny Chesway. Soňi oblíbenkyně a miláček. Její porodní váha 300g.

A aby byli správná pětka, porod zakončila modřenka. Krásně sytě tmavě modrá fenka s porodní váhou 307g, tak dostala již dlouho připravované jméno Heidi Klum Chesway. Světová topmodelka po mamince.

 

 Na všechny štěňátka čekali již dlouho dopředu jejich noví majitelé, kteří vše od prvních okamžiků prožívali s námi, přesto se nám uvolnila Honey a hledáme pro ni ty nej páníčky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.