Smutné loučení vrhu G

Už jsem to zažila tolikrát a stejně je to znovu a znovu tak smutná záležitost! Na dva měsíce se nám vždy otočí život naruby a věnujeme veškerou naší pozornost, péči a čas těm našim psím prťatům. Dva měsíce radostí, ale i starostí, aby bylo všechno v pořádku, aby štěňátka prospívala, fena vše zvládla a byla dobrou matkou a v neposlední řadě, aby jsme vybrali  opět ty nejlepší domovy. Ono to totiž není vždy samozřejmostí.., ale myslím, že se nám to zase povedlo. 

 

Všechno jsem nyní prožívala dvojmo, protože pro mojí mamku a majitelku Carmen to bylo vše nové, poprvé a o to intenzivněji to vše vnímala. Navíc i můj rok a půl starý syn Tedík si štěňátka oblíbil, tak jsme to obrečeli všichni.

 

 

Ale jak ráda říkám.., příběh nekončí! Právě naopak. Příběh začíná v jiných rodinách. A tak to má být, jinak by člověk nemohl chovat a předávat tak radost dál. Jako první si kupu radosti v podobě jediného pejska z vrhu  Grinch Chesway odvezla milá rodinka do Brandýsa nad Labem, kde už máme Cheswayáky dva, tak třeba budou se Slimem nebo Courtney parťáci.Po Grinchovi pohodáři nás opustila naše škemralka o pozornost Gerda Chesway, na kterou čekala čtyřčlenná rodina z Radotína.., když jí bude smutno, má nás kousek. Ale vzhledem k tomu, že jí budou dělat společnost ještě dvě kočky a dvě šikovné holčičky, věřím, že se rychle sžije! Gerdí i Grinche nejspíš uvidíte ve výstavním kruhu a oba páníčky zajímá i Canisterapie.

 

 Gerdičku následovala Ginny Weasley Chesway, která se u nás strašně začlenila. Všude byla první, vše ji zajímalo a stejně rychle se aklimatizovala i u své nové fajnové rodiny. Myslím, že všichni mají o zábavu postaráno. Ginny má také před sebou výstavní kariéru a nejen to, uvidí se co jí bude bavit a zajímat a tam se bude její výcvik směřovat. Žije v Lounech.

 

A pak už jí následovala i suverénka Gaga Lady Chesway. Ta bude dělat parťačku Víťovi a bude žít na Vinohradech kousek od svojí maminky Carmen. Čeká ji spoustu dobrodružství, protože se svým páníčkem bude všude jezdit a zažívat tak úplně všechno s ním. Tak trochu doufám, že mi je třeba někdy do výstavního kruhu půjčí, protože zrovna jí by byla škoda neukázat.


 

A jdeme do finále.. jako poslední nás opustila Greta Garbo Chesway. Vymazlená modřenka, kterou prostě nejde nemilovat. Ale neopustila nás tak úplně, protože jako páníčky jsme ji vybrali naše přátele, kterými je rodina též z Vinohrad, takže bude s maminkou Carmen brázdit zdejší parky a vyrůstat v naší blízkosti. Bude dalším členem rodiny a uvidíme jaká hvězdná dráha ji ještě čeká.Více fotek našich rodin a radosti ze štěňátek můžete prohlédnout v albech na rajčeti - Vrh G Chesway - noví páníčci  a  Vrh G Chesway - návštěvy  a   Návštěva Ginny Weasley Chesway . Všem moc děkujeme za skvělé domovy a péči o naše Géčkaře!

 

"Veď príbeh nekončí, ja ďalej hrám a padám viac než vstávam, svoju dušu dám na misku prázdných váh. Ještě nekončím, já jedu dál a rvu se za svý práva a nosím štěstí své po kapsách..."