Představte se vrh G

Už s námi jsou sedm týdnů a dávají o sobě pořádně znát. Užili si řádění na chalupě a teď už poslední týden řádí v malém bytě na Vinohradech, kde z toho pomalu, ale jistě dělají mojí mamce kůlničku na dříví.  Užíváme si s nimi poslední společné dny..

 


Ginny Weasley Chesway -
pruzkumník
Nebojácná fenečka, která ráda prozkoumává vše nové. Když někdo chybí, tak je to zaručeně ona. Nic ji nerozhází, všude je jako doma a nejradši řádí s dospěláky, na sourozence nemá čas, uteklo by jí totiž něco zajímavějšího. Ruce a nohy před ní napozor!

 

 

Greta Garbo Chesway - maminčin mazánek
Od začátku všemi žádaná a privilegovaná včetně Carmen. Roli mazlíčka si užívá a občas vypadá, jak kdyby neuměla do pěti počítat, ale je si plně vědoma svého postavení a život si užívá naplno. Ráda si pohraje, pozlobí, ale taky se ráda tulí, mazlí a chce být vždy na výslunní.

 

Gaga Lady Chesway - Gagáč zlobivec
Krásná a velmi roztomilá, ale pěkně rozverná a zlobivá fenečka. Nechybí u žádné lumpárny a nejraději drtí sourozence. Podívá se na vás pohledem srdíčka, ale hned si s vámi ráda zašpásuje. Hlavně sranda ta musí být i když už třeba ostatní spí.

 

Gerda Chesway - zákeřný mazel
Nejkontaktnější fenečka, vyhledává hlavně lidské pohlazení a strašně ráda se mazlí, samou radostí by se z toho uvrtěla ocáskem. Pusinky, pusinky, ale záhy vám prokousne ret, hlavně, že má vaši pozornost. Drží se smečky a nejraději zlobí s Gagou a Grinchem.

 

 

Grinch Chesway - krycí jméno Gustík pohodář
Naprosto vyzenovaný pejsek, najíst se, napít, pohrát si se sourozenci, udělat nějakou lumpárnu a zase si pořádně odpočinout. Nic ho nerozhází a všude se pohybuje jako suverén. Roli jediného chlapa ve smečce si užívá naplno, jeho pohled mluví za vše.

 

 


Více fotek našich Géčkových Cheswayátek můžete prohlédnout v albech na rajčeti - Vrh G Chesway - tři týdny a  Vrh G Chesway - čtyři týdny  a   Vrh G Chesway - pět týdnů  a   Vrh G - představte se   a  Vrh G Chesway - focení u Anet