Carmen má štěňátka

S velkou radostí oznamuje, že v sobotu 16. 3. 2019 v ranních hodinách přivedla naše Carmen Electra Chesway na svět pět krásných a zdravých štěňátek. Byla moc šikovná! Tentokrát jsou holky ve velké přesile 4:1. 

 

Celý porod byl bezproblémový.., začal okolo čtvrté hodiny ranní, fenečky šly ven dnem pánevním a pejsek, který jako gentlmen nechal dámy první, šel krásně po hlavě. Carmen jakožto prvorodička zvládla vše s přehledem a my se můžeme zase chvíli radovat z nových přírůstků.První nedočkavá světa byla Ginny Weasley Chesway, krásná poměrně již velká černá fena s mírným žíháním, bílou bradičkou, náprsenkou a prstíky s porodní váhou 320g. Po prvotním "rozkoukáním" kdy jsme ji spolu s Carmen očistily se přisála ke struku a visí tam do dnes. Již jako maličká nemá s ničím problém, všechny od struku vyhodí a udělá si prostor pro sebe.Porodními cestami pokračovala zhruba po hodině a půl cesta naší hvězdy jménem Greta Garbo Chesway,  modrá fena s bílou náprsenkou a prstíky s porodní váhou 310g je od začátku všemi privilegovaná, nejenže o ní byl enormní zájem ze strany nových majitelů, ale i Carmen ji střeží více než ostatní štěňata, nedejbože, že se někam odplazí. To jsme pak všichni v pozoru.

 

Dlouho pak na sebe nenechala čekat další fenečka a tentokrát dostala čestné jméno Gaga Lady Chesway. Gaga je totiž v současné době Tedíkovo úplně nejoblíbenější slovo a tak bylo jasné, že Gagu alias kachnu, husu a vše co má zobák musíme mít. Lady se rozkoukala téměř okamžitě a dala o sobě hned hlasitě znát.., a to dává do dnes. Fenka je krásně sytě černá s bílou ponožkou náprsenkou a porodní váhu měla 270g. Prostě k zulíbání.

 

Pak už to byl frčák. Lady se ani nestačila pořádně očistit a už tu byla další její sestra Gerda Chesway, kouzelná černá fenka s bílou náprsenkou. Jedna k nerozeznání od druhé. Stejná  porodní váha 270g a s trochu menší vervou, ale i tak velmi pohodově se přisála ke struku. Gerda si také získá každé srdce.

 
Ještě jednoho kluka..., říkala jsem si v duchu a jako by to Carmen vyslyšela.., jednoho nám vyprdla přímo do dlaně. Největší ze štěňátek, 330ti gramový chlapák Grinch Chesway zakončil celý porod okolo deváté hodiny ranní.  Černý klučík s bílou náprsenkou a flíčkem na hlavě se narodil vyloženě na přání. Pohodář a žrout s krycím jménem Gustík.

 

Nás zase pro jednou na chvíli zaplavili pocity štěstí, radosti, ale i starosti, zda pro všechny vybereme ty nej páníčky, je to v jejich cestě životem to nejdůležitější, proto jsem vždy ráda, když se mi zájemci nejdříve trochu představí. Tři už svojí rodinu mají a Gerda a Lady ještě uvidí do jakých rukou se dostanou. Více fotek z porodu naleznete zde - Carmen má štěňátka - první den vrh G  a  Vrh G Chesway - první dny života.