Kennel Chesway to jsme my

Často se mě ptáte kolik máme doma vlastně psů.., většinou si nový majitelé myslí, že všichni psi, co jsou na webu s námi žijí v jedné domácnosti. Ale zase taková ZOO nejsme. S námi doma žijí "jen" tři staffíci, vlastně tři a půl. Chester, Sway, Alizée jsou plnohodnotnými členy a Carmen fena mojí mamky.

 


Další člen naší Chesway sestavy je modrý Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia, který žije u mých kamarádů manželů Mňukových, a který je součástí  jejich velké rodiny. Přesto, že ho máme ve spoluvlastnictví, já se s ním prezentuji pouze na výstavách. I v poli sportovním s ním veškerou práci  dělá panička Michala, za což jí moc děkuji a vážím si naší kooperace, která funguje už řadu let. 

Lump


Stejně tak máme ve spoluvlastnictví i Uzzičku, která je sestrou Lumpa. Uzza Chesway Fransimo Bohemia je černá fenečka, která je vždy plná energie a temperamentu. Nyní žije u mladého páru, u bratra mé kamarádky a užívá si pole jedináčka. Bylo mi ctí a radostí se svojí velkou kamarádkou Péťou na ní odchovat vrh B, z kterého vznikla další naše členka party modrá Bellatrix Lestrange Chesway. Jejíž majitelkou je plně Andrejka Metelková, též moje kamarádka a fena je do naší chovky pouze zapůjčena na jednotlivé odchovy. Žije velmi radostný a hojný život u Andrejky stejně tak i její štěňátka. 

TrixieUzza

 

A poslední pejsek, kterým se moc ráda prezentuji je Cedric Diggory Chesway, ale to je také pouze můj ochovánek. Majitelé jsou Oli a Ivan, které jistě na konci jeho vodítka znáte. Moc jim děkuji za péči a čas, který mu věnují a i za to, že mám možnost se na chovu a jeho plemenitbě podílet.

Cedric

Co se týče naší smečky, my máme doma Herolda Fransimo Bohemia aka Chester - kápo smečky.., pomalu předává své práva veta nejmladší Alizée von Chesway, též naší odchovance. A já mám pocit, že ta modrá sviňucha to tu teď pěkně šéfuje. I své matce Ch. Update Sway Fransimo Bohemia krapet přerostla přes hlavu. Dost si na ní dovoluje, ale je fakt, že Sway si nechá vše líbit a má ji tak trochu na salámu.

ChesterSwaySwayAlizée

 

 Poslední do party Carmen Electra Chesway je pro mě trochu neuchopitelná, a tak je to takové, mojí mamky další dítě, což mi občas hlava nebere, ale máme ji rádi! Mé mamce patří velké dík při pomoci a péči o celou smečku. Veškeré naše dovolené a výlety, které nemohou absolvovat všichni s námi, visí na krku jí. Děkujeme!!! Kennel Chesway to jsme my..

 Více fotek z posledního aktuálního focení můžete prohlédnout zde - Kennel Chesway to jsme my . Děkuji za ně moc Anetě Jungerové nejlepší fotografce psů - www.aneta-foto.com.