Krytí Bellatrix Lestrange Chesway 2018

Člověk míní, život mění. Plánované krytí naší Alizeé Von Chesway bohužel nevyšlo, a tak jsme krásným bílým psem pocházejícím z Polska, z chovatelské stanice našich přátel - Bullkeinol A Billy Boy nakryli naší odchovanku z vrhu B - Bellatrix Lestrange Chesway. Tentokrát jsme byli úspěšnější a můžeme se  okolo dvacátého září těšit na vrh F.

 

 


Více o tomto spojení
:

Bellatrix Lestrange Chesway je odchov po naší černé feně Uzza Chesway Fransimo Bohemia. Jedná se o tmavě modrou fenku s bílou náprsenkou a s pěkným sytým pigmentem. Je to fena správného tělesného rámce s pevným hřbetem, správným úhlením a korektním pohybem. Má krásně modelovanou hlavu s výraznými lícními svaly. Nůžkový skus je samozřejmostí. Její předností je velmi přátelská a milá povaha, miluje každého bez výjimky. Více o Trixie případně o jejím předchozím vrhu můžete prohlédnout zde.

JCh. Bullkeinol A Billy Boy je potomek po krásném černém psovi J.Ch. Jackal Is Coming Diabelsky Usmiech, kterým jsme kryli naši Alizée ve vrhu C. Billy má krásně modelovanou hlavu, je velmi dobře anatomicky stavěný a má krásně osvalené tělo. Nese po svých potomcích modrou vlohu a zároveň je bílý a má krásně tmavý a sytý pigment, což pro mě ve výběru u bílého psa bylo velmi důležité. Byl k vidění na Brněnském Duo Cacibu, kde se ve veliké konkurenci českých psů umístil na pořadí! Ve svém rodokmenu má i světového vítěze Stormbull Solo.  Navíc je testovaný HD: A/A, ED: O/O, Patela: O/O


Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme štěňátka černé s bílými znaky, modré, také žíhané, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady. Jak štěňátka vypadají zrovna v tento den se můžete podívat na vývojové mapě zde.


Rodokmen můžete prohlédnout zde.