Krytí Alizée 2018

Výprava Cheswayácká k břehům Polska zdařila se.., nakryli jsme a teď nečekáme na velryby, ale na štěňátka. Zahraniční krytí vyšlo na první májový den a protože je to lásky čas, doufám, že Alizée štěňátka s láskou přijme a my se budeme moci těšit z plánovaného vrhu F.

 

Cesta nás tentokrát vedla do polského města nedaleko Wroclavy - Sroda Slaska, k našim přátelům Martě a Martinovi z kennel Bullkeinol, kde už jsme v minulých letech měli možnost krýt s krásným černým psem Jackal Is Coming Diabelski Usmiech. Nyní jsem jako krycího psa zvolila jeho syna JCH. Bullkeinol A Billy Boy, který  mě zaujal už jako štěňátko a kdyby nezůstal v domovské chovatelské stanici, tak by byl náš nový přírůstek do smečky. Bohužel se tak nestalo, a tak jsme jeho krev alespoň použili do chovu.


Billy je sněhově bílý pes s velmi dobrým pigmentem, který by mu mohl leckterý černý pes závidět, s krásně modelovanou hlavou s kratší čenichovou partií, která na naší Alizée bude hezky pasovat. Nejvíce mě zaujalo jeho atletické a dobře osvalené tělo, dynamický pohyb, přátelská a srdečná povaha. Prostě staffík jak má být.

 


Cestu jsme pojali rodině a tak s námi jel i náš nejmladší člen domácnosti a to Tedík, ať se taky něco přiučí. Jednou mu to všechno předám, jestli mě teda nepošle někam. Nějakej pomocníček mi už dlouho chybí. Tedy zvládl stejně jako Alizée cestu na jedničku a celý výlet jsme si moc užili. Ve Wroclavy jsme navštívili vyhlášenou ZOO a stihli i festivalovou atmosféru nedaleko botanické zahrady, kde jsme strávili příjemné odpoledne na dece. Držte nám palce ať nám za měsíc tato radost a nadšení při kontrolním sonu neopadne.

 

Více fotek z výletu můžete prohlédnout na albu na rajčeti - Krytí Srodo Slaska.