Plánované krytí 2018

Hot news !!! Na květen plánujeme zahraniční krytí naší modré odchovanky Alizée von Chesway s krásným polskym psem JCh. Bullkeinol A Billy Boy, který bude v ČR krýt poprvé. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

 

 Více o tomto spojení
:

Alizée von Chesway je fena po naší SWAY. Pochází z exluzivního zahraničního krytí po francouzkém psovi Father of Deleans. Jedná se o modrou fenu správného tělesného rámce s dobrou linií, s pěkně modelovanou hlavou a nůžkovým skusem. Povaha je velmi přátelská a naprosto nekonfliktní. Navíc nese modrou a modrobílou vlohu. Více o ní v sekci ALIZÉE. Před dvěma lety již odchovala exkluzivní štěňata v podobné krevní linii jako je toto spojení. Více o vrhu C najdete v sekci štěňata.

JCh. Bullkeinol A Billy Boy je potomek po krásném černém psovi J.Ch. Jackal Is Coming Diabelsky Usmiech, kterým jsme kryli naši Alizée ve výše zmiňovaném vrhu C. Billy má krásně modelovanou hlavu, je velmi dobře anatomicky stavěný a má krásně osvalené tělo. Nese po svých potomcích modrou vlohu a zároveň je bílý a má krásně tmavý a sytý pigment, což pro mě ve výběru u bílého psa bylo velmi důležité. Byl k vidění na Brněnském Duo Cacibu, kde se ve veliké konkurenci českých psů umístil na pořadí! Ve svém rodokmenu má i světového vítěze Stormbull SoloNavíc je testovaný HD: A/A, ED: O/O, Patela: O/O


Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a modro-bílé štěňátka, černé a černo-bílé, také žíhané, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.


Rodokmen můžete prohlédnout zde.