Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 2017

Srpnovou Boleslav a můj oblíbený Interdog Bohemia jsem si nemohla, ani jako těhotná, nechat ujít. Sice jsem měla už jen dva měsíce do porodu, později se tedy ukázalo, že ani né měsíc, ale to mě neodradilo od mé oblíbené činnosti. Takže hurá do kruhu a hned se všema, co mám.


A jak se ukázalo vsadila jsem na dobrou kartu, počasí bylo parádní, atmosféra kolem kruhu přátelská, a tak ani nikomu nevadilo, že jsme v kruhu vystavovali dva, přesněji řečeno 2v1. A tak jsem to trochu rozběhala, zatím co Lukáš to pojal velmi chillově.


Výstavu posuzoval francouzský rozhodčí Jean Jacques Dupas, díky němuž byla účast vcelku hojná. Začnu odzadu.., se Sway jsem již podruhé nastoupila do třídy veteránů a přestože jsem se těšila, že v této třídě v našem věku už budu jediná, opět se o pořadové příčky bojovalo. Nevadí náš čas ještě přijde a nastupovat do této třídy je pro mě i tak velmi milá záležitost. Lidé tleskají a feny se předvádějí jako za mlada. Ve svých deseti letech získala Ch. Update Sway Fransimo Bohemia krásné hodnocení, a známku VÝBORNÁ 2. Ustanula na pořadové příčce 2 a já si tak domů vezla úspěch.

" Strong bitch, a little heavy, very good head, good ears, excellent neck, strong topline, very good angulations, very good movement."Jako další nastupovala naše modrá Alizée Von Chesway do otevřené třídy. Ani ona nezklamala a v hvězném světle své matky postoupila do užšího výběru. Pan rozhodčí pak důkladně obcházel všechny fenky a nakonec i my zakotvily u pořadové příčky!. Konečně slavíme nějaký ten úspěch i s modřenkou - VÝBORNÁ 4!!!


" Very strong bitch, a little masculine, very good head, a strongneck, strong body, exellent topline, good angulation behind, moves freely. "

 

Modráků se vystavovalo více, ale jen na naše se usmálo štěstí, protože i Cedric Diggory Chesway, kterého jsem měla možnost předvádět já, se na pořadové příčky postavil. V kruhu jsme byli spolu poprvé a mě samotnou překvapilo, jak to Cedrikovi moc hezky šlo. Cedric krásně spolupracoval a možná i právě proto se nám podařilo prolomit led a urvat nějaké to pořadí. Známka VÝBORNÝ 4 a posudek:

" Excellent size, very good head and expression, excellent ears, very good shoulders, chest not yet finished, coat is not perfect, very good nagulations behind, moves well. "

 

 

A ani Carmen Electra Chesway nechyběla na této výstavě, nastupovala do mezitřídy spolu se svojí sestrou Courtey Love Chesway,  obě fenky obstojně reprezentovaly naší chovku. Obě se moc pěkně předvedly a obě si odnesly známku VÝBORNÁ.

" Excellent sice, well balanced, very good head and eyes, excellent ears, strong neck and topline, excellent chest, nice angulations,, better in static than in movement."

 Za krásné fotografie (celé album zde) děkuji Blance, která také s naším odchovánkem Capitánem Morganem Chesway nastupovala do kruhu,  do třídy otevřené, bohužel Morgan nebyl v typu pana rozhodčího a tak si odnesl známku velmi dobrá. Přestože to byl můj favorit numero uno. Blanku jsme v kruhu vyfotit  nestihli, ale máme moc hezké fotky z postoje - MVP Mladá Boleslav 2017 - postojovky.