Pozvánka na Happy Dog Show

Podpořte dobrou věc, HAPPY DOG SHOW je výstava pro psy s PP, bez PP i voříšky. Již v předešlých letech pořádala organizace Happy Tail, akce stejného typu, více informací o nich najdete na webu www.happy-tail.cz. Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

 

 

 

Výstava je pojatá vážně-nevážně. Posuzování probíhá téměř jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice a povaha psa, souhra pejska s majitelem. Ve skupině III. se na mě můžete těšit.

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích (přihlašování předem) a disciplínách (bez přihlašování) nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – trebball, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které budou na akci podpořeni. Ať už se do programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky. Navíc si každý pejsek domu donese dáreček, bez ohledu na to zda zvítězil, či ne.Program akce najdete ZDE.

 

18.3.2017, Praha 6, kemp DŽBÁN

 

Akce bude součástí pokusu o vytvoření NEJVĚTŠÍHO PSÍHO REKORDU PEJSKŮ S ........ NA JEDNOM MÍSTĚ :-)