Plánované krytí 2014

17.12.2013

Hot news !!! Na leden/únor plánujeme krytí krásným modrým psem JCh. Nitroline Fransimo Bohemia. Pes žije v naší domovské kennel Fransimo Bohemia u našich přátel Simony a Petra Lahodových. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.


Uzza Chesway FB je odchov po naší šampionce Update Sway FB. Je černá fena s bílou náprsenkou a ponožkou, po svém otci Ninevah Blue Bomber nese modrý gen, proto také očekáváme narození 50% modrých štěňátek. Je to fena správného tělesného rámce s pevným hřbetem, správným úhlením a korektním pohybem. Má krásně modelovanou hlavu s výraznými lícními svaly. Nůžkový skus a pěkný sytý pigment. Její předností je přátelská povaha a velký temperament. Po své matce je velmi aktivní a mohla by potomkům předat i velké srdce pro bull sporty. Více o ní v sekci UZZA.

Jedná se o první krytí této fenečky, která žije u mé nejlepší kamarádky a u ní budou i štěnda s největší péčí odchována. Vybrali jsme na ní krásného modrého psa JCh. Nitroline Fransimo Bohemia, který se pyšní zcela anglickým rodokmenem. Má velmi výrazný pigment s tmavým okem a krásnou tmavě-modrou barvu srsti. Je v dobrém typu, silná kostra a krátký formát. Prostorný hrudník a výbornou hlavu. Pejsek je importovaný z Anglie a žije v kennel Fransimo Bohemia, kde se o něm dozvíte více. Líbí se mi i pro jeho klidnou a vyrovanou povahu .

Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme černé a žíhané jedince s bílými znaky. Teoreticky očekáváme i modrá štěňátka která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.