Klubová výstava - Mladá Boleslav 2012

4.5.2012

Klubová výstava v Mladé Boleslavi pro nás byla vždy výstavou, jak se říká za humny… měli jsme to z Prahy kousek a tak i vstávání bylo přijatelné. Nyní už jsme vesničané z Řitky, tak se ručička tachoměru trochu protáhla… a Interdog Bohemia se pro nás stal výstavou jako každou jinou.

Nicméně do areálu jsme dorazili poměrně brzy, abychom zabrali flek pro náš výstavní stan, který v těchto parných dnech hodnotím velmi kladně! Ještě, že ho máme! Sice jsme ho zastavěli kennelkami, takže já ani nikdo další se do něj nevešel, ale naším hafanům poskytl perfektní komfort !

Jsme už docela rozsáhlý výstavní tým a tak jsme se u stanu sešli s Božanem a Péťou, která vystavovala Samíčka. S Míšou, která mi svěřila do handlerské péče našeho Umpa-Lumpu, s mojí Péťou a jejím přítelem Tomášem, která též nechala vystavení Uzzičky na mě. Sama si vystavila Miu ( Afrodithé Willow Staff ), která je nyní v super formě a tak holky vyběhaly známku výborná ! Kousek dál se usídlili naši přátelé Vláďa s Gabčou a naší odchovankou Unčou.., tato sestava slibovala parádní den!

Jak již klubová výstava napovídá, účast byla veliká… přihlášeno skoro 200 staffbulíků. Fenky měly jako tradičně převahu a to 97 fen a 84 psů. Nejvíce obsazené byly asi třídy mladých, kam jsem s Uzzičkou nastupovala s dalšími 42 fenami – uuuuffff…

A jak jsme si vedli? Psy posuzoval slovenský rozhodčí Pavol Seman a Umpa-Lumpu Chesway Fransimo Bohemia, v též velmi obsazené třídě mladých, byl opravdu nadlidský výkon vystavit. Je to ještě takové dřevo neopracované.., nicméně myslím, že jsme to nakonec zvládli na jedničku a vždy když bylo potřeba, tak výstavní postoj a chůzi zvládl! Odnesl si tak známku Výborná ! Na pořadová místa si ještě musíme počkat.. Posudek však dostal velmi pěkný! S námi ve třídě se vystavoval i ostřílený Uncle Sam Chesway Fransimo Bohemia, který tentokrát pana rozhodčího nezaujal a dostal známku Velmi dobrá, i tak se mi moc líbilo jejich předvedení a prezentace v kruhu.

Jen jsem vylítla od psů, již jsem letěla do vedlejšího s Uzzičkou, kde feny posuzoval slovenský rozhodčí Róbert Kanás. Byl to pro mě spíš takový výstavní maraton. Uzza Chesway Fransimo Bohemia je ještě nehotová.. Věřím, že z ní bude krásná staffbullí představitelka, nicméně potřebuje ještě čas.. a tak to viděl i pan rozhodčí, který byl ve svém posuzování velmi důkladný a nám zadal známku Velmi dobrá, posudek dostala také velmi pěkný, ale potřebuje se ještě dodělat. Dále s námi ve třídě byla Uniqa Chesway Fransimo Bohemia, která díky své falešné březosti dostala též známku Velmi dobrá, u ní mi to bylo líto, protože je opravdu překrásná a myslím, že nám ještě všem ukáže co v sobě má!

Táááák.. „prcci“ byli za námi a já se chystala na poslední třídu šampionů s naší Update Sway Fransimo Bohemia. Swayík je v kruhu jako doma, tak je pro mě potěšení se s ní v kruhu prezentovat. V konkurenci překrásných fen vybojovala známku Výborná 3 a pořadové místo!!! Z kruhu jsme si tak odnesly kokardu a dárky od nového sponzora klubu AFN, což nám udělalo příjemnou tečku už za tak fajn stráveným dnem.

Update Sway Fransimo Bohemia

Posudek dodám co nejdříve.. a fotografie z celého dne si můžete prohlédnou na našem albu na rajčeti. Děkuji Haně Maredové za zapůjčení jako vždy překrásných fotek pro report a Tomovi a Božanovi, kteří mi udělali pár fotek v kruhu. Foto prohlédněte zde.