Grilovačka Nupaky

3.8.2012

Jeden ze slunných, letních víkendů jsem se vypravila za naším Umpa-Lumpou Chesway FB, který bydlí se svými páníčky v pěkném novém bytě s předzahrádkou v Nupakách.. Cílem návštěvy bylo nejen milé setkání a posezení s přáteli, následná grilovačka, ale hlavně také seznámení s naší novou kamarádkou a přírůstkem do naší smečky Cabbie z Hambelek Bušín.

Tato krásná černá fenečka mě naprosto uchvátila..už se těším až si ji někdy budu moci vystavit. Poprvé ji budete moci vidět na Staff Bull Speciálu, kde ji bude prezentovat moje kamarádka a její majitelka Michaela Vyštejnová. Děkujeme moc panu Klimešovi za možnost mít tuto exkluzivní fenečku.

Dalším překvápkem a novým přírůstkem je fenečka našich přátel Aleše a Jany, holčička od Heleny Mudrové - Time for Love Wizard Bull. Věřím, že Laru, jak jí doma říkají, budeme taky často vídat. Nemohla jsem se prcků nabažit.

Na návštěvu dorazila i Péťa s naší Uzzou Chesway Fransimo Bohemia, která už dospěla a vyrostla v krásnou staffí slečnu. Řádění celé bandy jako vždy nebralo konce.., jak se celá smečka sžila, můžete kouknout sami. Chester je samozřejmě velký kápo a všem šéfuje.. jinak to ani být nemůže. Princezna Sway se držela trochu stranou, jak jinak než v mé přítomnosti, ale myslím, že se pořádně vyblbli..

Všechny fotky si můžete prohlédnout na našem albu na rajčeti - Grilovačka Nupaky.