MVP CACIB 2009

8. 11. 2009

Do Letňan to máme kousek, tak nám vstávaní nedělalo žádný problém a u kruhu jsme byli jako třetí. Zabrali jsme dobré místo u „ringu“ a celý den jsme, tak mohli sledovat „boj o pořadí“.

 

Stafordšírských bulteriérů bylo opět více než hodně – 82 přihlášených. Plemeno posuzoval český rozhodčí Petr Řehánek, který preferoval vetší a mohutnější psy..

Byli jsme plni očekávání, protože na této výstavě měla být poprvé vystavena naše velká kamarádka Mia – Afrodithé Willow Staff. Do poslední chvíle jsem nevěděla, zda s ní nebudu nastupovat do kruhu já, a tak jsem byla trochu nervózní. Péťa majitelka Mii se nakonec rozhodla, že to zkusí a holky se šly předvádět spolu. Jejich premiéra dopadla více než dobře a ve tříde dorostu, vybojovaly v konkurenci sedmi fen čtvrté místo se známkou VELMI NADĚJNÁ 4. Gratulujeme!

Kategorii dorostu vyhrála Emma Bee–Master, která tak neporušila svojí vítěznou sérii VN1. Fenečka se moc povedla a myslím, že jí čeká ještě velká výstavní kariéra. Také gratulujeme Pavlu Peerovi.

Hned poté jsme nastupovaly do třídy mladých my. V konkurenci 12 fen bylo v kruhu trochu těsno. Tentokrát jsme šly jako první a tak jsme „kolonu“ fen začínaly. Sway se předváděla hezky a od pana rozhodčího jsme dostaly pochvalu za předvedení. Na pořadové místo jsme sice nedosáhly, ale pan rozhodčí nám zadal krásnou známku VÝBORNÁ!

Posudek: 10 měsíční fena, odpovídá věku, hlava ve vývoji, nůžkový skus, tmavé oko, uši správně nasazené, více opstávající, hrudník odpovídá věku, rovná hřbet. linie, úhlení hrud. i pánev. končetin v pořádku, pravidelní temperamentní pohyb

Moc se nám líbilo, jak s námi pan rozhodčí komunikoval a nahlas hodnotil feny.

Fotografie naší třídy můžete shlédnout ve fotogalerii VÝSTAVY -MVP CACIB 2009. Fotky z celé výstavy jsou umístěny na albu na rajčeti.