NVP Brno 2009

18.10.2009

Deštivá sobota nás neodradila od cesty do Brna, a tak jsme se vydali na Národní výstavu psů vystavovat naší Sway. Poprvé jsme nastupovali do třídy mladých a naše premiéra dopadla více než výborně!!

 

Raní vstávání nás tentokrát netrápilo, nespali jsme totiž vůbec, v pátek jsme vyrazili s přáteli posedět a nějak se to protáhlo.. a tak jsme v šest sedali do auta a jeli rovnou na Brněnské výstaviště.

Díky Ivetce a Tomášovi, kteří nám drželi místo přímo u kruhu jsme obsadili super flek. Děkujeme moc! U výstavní plochy bylo opravdu těsno, původně jsme měli mít kruh venku, ale díky počasí jsme se museli zmáčknout mezi pejky dovnitř.

Šedesáti jedna přihlášeným staffbulíkům, tak bylo trochu těsno..

A hned další změna nás čekala v podobě rozhodčí, měla posuzovat paní Olga Hrabáková, ale mě z neznámých důvodů, v kruhu hodnotil slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka, který mi byl svým přístupem velice sympatický.

Líbilo se mi, jak nahlas vysvětlil své hodnocení a posudky, všem tak objasnil proč a jak zadal pořadí fen.

Jak už jsem zmínila v začátku, naše Sway dopadla výborně, takže jak jinak než se známkou VÝBORNÁ a dokonce jsme obsadili druhé místo!

Ocenění: Výborná 2

Posudek: "Jemně modelovaná hlava, ještě nehot. čelistní, ménně výrazný front, nepatrně sražená zád, dobré zaúhlení pán., výborná v pohybu."


Za poskytnuté foto moc děkujeme Pavlovi Peerovi, kterému gratulujeme ke skvělému umístění Emmičky ve třídě dorostu VN1. Paní Mrňákové (Macy Gray). A hlavně opět manželům Innemanovým, mají u nás velkou čokoládu! Jak za nově doplněné fotky ze Světovky, tak za fota z Brna, která můžete shlédnout zde.