Krajská výstava Karlovy Vary

22. 8. 2009

Tak jsme se po skoro dvouměsíční pauze zase vydali do výstavního kruhu. Tentokrát to byla krajská výstava v Karlových Varech. Na ranní vstávání si sice stále nemůžeme zvyknout, ale organizaci už máme zvládnutou, takže jsme tentokrát dorazili na dostihové závodiště, kde se výstvava konala, dokonce s předstihem. Měli jsme tak čas zabrat nějaké lepší místo a vystavit náš "kemp".

Nemuseli jsme se honit jako vždycky a tak jsme byli v pohodičce :o)..

 

Na krajské výstavě jsme nikdy předtím nebyli, tak to byla taková naše premiéra. Překvapila nás docela vysoká účast našeho plemene. V kruhu se objevilo deset stafordšírských bulteriérů, což bylo oproti reprezentantům ostatních plemen opravdu hodně. Potěšilo nás to, čekala jsem, že tam budeme, tak tři/čtyři. Ono se to lépe povídá s lidmi od staffbullů než třeba s páníčky od papilonů :o). Velkou radost jsme měli, když jsem v katalogu objevila jméno MultiCH. SHAROC FRANSIMO RED BOY - "Buccíka" s majitelkou Terezou Francouzovou, mohli jsme si tak s Terezkou popovídat a více méně s ní strávit celý výstavní den. Velká gratulace patří Buccimu, který vyhrál třídu šampiónů a zároveň i krajského vítěze.

Osobně jsme konečně poznali Pavlínu a jejího Ozzyho, který se nám moc líbi! Pavlíně patří také gratulace, Ozzy dostal známku V1! Naše plemeno se posuzovala v kruhu jako poslední a tak nám zpříjemňovali naši známí opravdu dlouhé čekání..

Na řadu jsme se dostali až po dvanácté hodině, po pauze na oběd, po kterém byl pan rozhodčí Zdeněk Kliment, který posuzoval celý náš kruh, dobře naladěn. Zadal nám totiž výbornou známku VN1.
S posudkem, který jsem dostali jsme taky spokojeni.

"Mladá fena v tělesném vývoji, na vyšších končetinách, s dobrou kostrou i stavbou těla, velmi pěkná hlava, velmi dobrý pohyb"


Měli jsme radost, ale celý výstavní den nás docela zmohl a tak jsme byli rádi, když už jsme dorazili domu.. Těšíme se zase na příští týden, kdy se chystáme na Interdog do Mladé Boleslavy.

Více fotek z dnešního dne můžete shlédnout ve fotogalerii Krajská výstava Karlovy Vary