XIV.HOWLING 2009 SUPPORT PIT BULLS MC CZECH

27. 7. 2009

Sobotní ráno jsme se vydali na sraz motorkářů, kde jsme s naším klubem BTSC měli předvádět obrany a výcvik bojových plemen. Chester byl jedním z protagonistů akce. Předváděl obrany, kde ukázal, že mu to jde.

 

Atmosféra této akce byla velice příjemná. Počasí si z nás sice dělalo legraci (chvíli pražilo slunko, jako u moře a chvíli zase sprchlo), ale za to jídla a pití bylo na akci dost, takže jsme si čekání na show zpříjemňovali čínskými nudlemi, palačinkami, malinovou limonádou, pivem a dalšími dobrotami. Kromě toho, že se zde sjeli motorkáři ze všech krajů, popíjeli a poměřovali své stroje, byl připravený i doprovodný program - zájemci si mohli nechat udělat motorkářské tetování, koupit si tričko s moto motivem, zajezdit na vodních lyží (samozřejmě na vodě :o) anebo na kole, které zatáčelo na jinou stranu než člověk chtěl.

A na pořadu dne byla i právě zmiňovaná přehlídka, kterou nazvali trochu kostrbatě, ale budiž " NÁCVIK BOJOVÝCH PLEMEN PSŮ".

Zde se předvedl nácvik obran - Chester, Whitee a Flatch ukázali, že jsou to skuteční obranáři. Dále pak v odpoledním vstupu předvedli Whitee, Flatch a Albi, že utáhnout tříkolku pro ně není problém. Plocha byla sice trochu do kopce a nebyla to žádná sranda, ale všichni ji roztáhli a zasloužili si od diváků potlesk.

Přínášíme pár fotek z akce, za které děkujeme Katce Holubové.

 

Více fotek z tého akce můžete shlédnout v galerii Howling 2009.