Interdog Bohemia Mladá Boleslav 2009

19.7.2009

Včerejší sobotu 18.7.2009 jsme vyrazili na výstavu do Mladé Boleslavi ( Interdog Bohemia), počasí nám bohužel vůbec nepřálo, celé ráno a dopoledne poprchávalo a pak se kolem poledne spustil šílený slejvák, že jsme úprkem museli z výstavy zmizet dřív.

 

Ale nepřálo nám pouze počasí, vše ostatní se myslím vydařilo velmi dobře!

Na výstavě v Ml.Boleslavi už jsme jednou byli, takže pro nás nebyl žádný problém areál najít. Už jsme vybaveni výstavní bednou pro psy a židlemi pro nás, takže jsme si před kruhem vystavili "kemp" a byli tam jako doma..

Šla jsem si vyzvednout výstavní číslo a to už nám mělo napovědět, že dnes budeme mít štěstí. Bylo nám přiděleno číslo 1101, což je stejné jako Swayiny datum narození. Narodila se 11.01.2009.

S tímto krásným číslem jsme nemohli být jinak než první :o). Takže jsme k němu přidali ještě jednu 1!

Posuzoval zde Petr Broukal, líbilo se nám jak psy hodnotí, i přesto, že dával hodně velký důraz na pohyb. Jeho přístup byl fajn, hodně s námi komunikoval a dostali jsme od něj krásný posudek.

"6. měsíční jemnější bílá fena s monoklem, typická hlava, oko, ucho, správný formát, výborné úhlení v pohybu obou párů končetin"

A známku nám tedy zadal VN1.

Za foto opět děkujeme rodině Kapounových, bez kterých bychom byli zase bez fotek. I jim patří velké gratulace k dobrým umístěním!

Fotogalerie Interdog Bohemia Mladá Boleslav