Staff Bull show 2009

28. 6. 2009

Sluníčko, spálené obličeje, hnusnou čínskou masovou směs, pivo, liják, zklamání i obrovskou radost - to vše nám dala letošní Staff Bull show.

 

Chester byl nasazen do všech disciplín, kterých se SBT účástnili.

První z nich byla Monkey track neboli opičí dráha. O přihlášení jsme dlouho spekulovali, ale nakonec Aneta řekla, že poběží a tak šli jako druzí na start. Podařilo se nám získat nějaká videa točená fotákem.


Weight pull sprint

Ještě jeden contest a pak si už asi budeme muset přiznat, že Chester není žádný Usain Bolt. Už podruhé jsme šli na start s ambicemi na nejvyšší příčky a už podruhé jsme skončili těsně za bednou. S časem 09:25 jsme si ani lepší místo než čtvrté nezasloužili. Takový time jsme nezaběhli nikdy ani v tréninku.Tug of war

Přetahovačka byla naše poslední šance na to, abychom si domů odnesli nějakou tu cenu. Na videu je ukázka z prvního kola, které se svou délkou stalo i nejdelším celé show. Zatímco se ostatní psi vyřazovali po třech minutách přetahování, nebo dokonce se vůbec ani nezakousli do peška.. My nabídli divácky velice atraktivní a dlouhý duel ve kterém si na dno sáhli nejen psi, ale i handleři. :-) Souboj této dvojce trval 49 minut a vyšel z něj lépe Chester. Musíme ale přiznat, že vítězství jasné neměl a druhý pes Dimo byl pro něj rozhodně největším soupeřem toho dne a patří mu velké uznání.

Ve druhém kole se přetahoval s fenkou Sofií Angelinou, která nakonec obsadila třetí místo.  To že měl Chester před finálem odpřetahováno zhruba 60 min a druhý pes ( Addys - vítěz loňského i předloňského klání ), tak maximálně 10 min, se nám stalo osudným a doma visí medaile stříbrná.

Jelikož je to naše první učást v této disciplíně, tak je to pro nás obrovský úspěch. Obsadit druhé místo se psem, kterému nejsou ještě ani dva roky. A o již zmiňovaném duelu si budem ještě asi dlouho povídat....

Fotky s celého dne můžete shlédnout zde. Foto poskytla naše kamarádka Markéta - Děkujeme. Oficiální foto SBS od Lucky Bull Teamu, můžete shlédnout na albu lbt.