Teď jsme teprve hogo fogo rodina

27. 2. 2009

Tak už jí máme doma..konečně jsme se dočkali a to malinké stvoření už tu s námi bydlí.

 

 

Včera jsem celý den v práci hypnotizovala hodiny a snažila se posunout čas.., abychom se už konečně vydali směrem k Brnu. Když se čas konečně přehoupl k odchodu domů, čekala nás ještě velká procházka s Chesterem a pak hurá do auta...

K naším přátelům do chovatelské stanice Fransimo Bohemia jsme se dostali až okolo šesté hodiny - o to víc natěšeni na malou.

Sway naprosto předčila naše očekávání.. Věděli jsme z fotek, že je krásná, ale stejně jsme z ní byli naprosto unešeni.

Původně jsme chtěli celou bílou fenečku, ale její černý flíček přes oko a ucho je perfektní ! A jsme moc rádi, že ho má. Koukněte sami.

Chvíli jsme se zdrželi, vypili kávu, popovídali, ale ještě nás čekala cesta do Prahy a seznamování s Chesterem..

V autě se jí moc nelíbilo, už po deseti minutách cesty jsme věděli, že si domu vezeme úplně odlišného staffbulla než jakým je Chester.. Chovala se naprosto jinak, než když jsme před rokem vezli jeho. Povahově to bude určitě moc hodná a mírná holčička, zatím co doma na ní čekal pěkný drak.

Ze začátku se mu moc nepozdávala.. koukal na ní docela zle. Dokonce chvílemi i vrčel a bral jí jako velkého nepřítele. Měla jsem z toho docela strach.

Ale po dnešním společně stráveném dnu už vím, že je to jen otázka času, kdy si na sebe zvyknou - je na něj moc malinká, a on neví, co si o ní myslet. Stačí, aby trošku povyrostla a byla odolnější k jeho hrám - pak z nich budou kámoši jak hrom.. jen doufám,že né jako Jerry a Tom :o).

Fotky z prvního dne můžete vidět zde.