Výstava Brno

8. 2. 2009

Včerejšího sobotního dne jsme se vydali na výlet - na výstavu do Brna, Duo CACIB 2009, kde jsme viděli mnoho krásných a výstavně úspěšných staffíků, které známe jen z fotek jako je Fransimo Blue Dream (otec naší Sway), Sharoc Star Gladiator, Diesel Wizard Bull, Dream Tymy Fransimo Bohemia, Basco Snow Bee-Master a mnoho dalších..

Musím říct, že si na každé jejich fotce lámeme hlavu, jak to,že jsou tak velcí a, že náš Chester je proti nim prďola, ale ve skutečnosti, jsou všichni stejně "malý" jako je náš Chester a jsou to typičtí představitelé tohoto plemene.

Někteří psi nás překvapili více a někteří zase méně..

Až budeme mít Sway, taky se chystáme vystavovat, Po shlednutí jsme zjistili, že konkurence je opravdu veliká. Na výstavě bylo evidentně vystavováno více fen a jedna krásnější než druhá.

Jediné co nám přišlo divné, že ve výstavním kruhu jako by chyběla bílá barva. Bylo tam nespočetně černých psů, hnědých a pár zlatých, ale za celou výstavu jsem viděla snad pět bílých nebo bílo barevných psů. Takže jestli se s nimi teď neroztrhne pytel, tak by mohla naše Sway být jedinečná :o).

Snad se vše povede, jak má a my se budeme moci ukázat na výstavě v Mladé Boleslavi.

Výsledky a více o výstavě najdete zde.