Vrh G

 

Štěňátka ze spojení naší modrobílé hvězdy Carmen Electra Chesway a tmavého psa Dark Angel Ambassador Sun a se narodila 16.3.2019 - více info v jednotlivých odkazech.

 

 

Kennel Chesway litter G

 

Ginny Weasley Chesway

rodina Hráčkova

Greta Garbo Chesway

rodina Diesing

Gaga Lady Chesway

 Vítězlav Čermák

Gerda Chesway

rodina Svobodova

Grinch Chesway

Rodina Šmejkalova

 

 

 

Více o spojení:

Tentokrát mi padl do hledáčku Dark Angel Ambassador Sun. Jedná se o mladého pejska, po kterém zatím nejsou žádní potomci. Daky je krásný černý pes, na vyšší noze, střední síly kostry, má krásně modelovanou samčí hlavu, správně nasazené a složené tenké krátké uši, správný front a pevný hřbet, správné úhlení a pohyb obou párů končetin. Má správný nůžkový skus. A  byl mi velmi milý svou přátelskou a nekonfliktní povahou. Je černý jako úhel a navíc nese modrý gen, který by mohl předat i pro...

.. naši odchovanku Carmen Electru Chesway, která je modrobílá, což je u nás v ČR zatím raritní zbarvení. Když se ve vrhu narodila spolu se svojí stejně zbarvenou sestrou Claudií Cardinale Chesway, byl o ně enormní zájem. Celý kynologický svět byl na nahou a psali mi o ně chovatelé z celého světa - Rio De Janero, Portugalsko, Španělsko  a hlavně chovatelé z Itálie se předbíhali v ceně, kdo je získá. Carmen zůstala v naší kennel a to konkrétně u mojí mamky, kde budou štěňátka i odchována. Doufáme, že i ona bude pokračovat v chovatelské linii své matky a předá svým potomkům také blue pied zbarvení. Carmen je fena s velmi dobrou anatomií těla, krásně osvalená a v dobré kondici, je na ní vidět každý sval. V pohybu je velmi elegantní a má krásně modelovanou hlavu, nůžkový skus je samozřejmostí. Povaha je velmi nekonfliktní, v některých situacích je až bázlivá, je hodně fixovaná na svoji paničku, tak se cítí jen spolu s ní silná v kramlefích. Ve smečce je však neohrožená a zároveň temperamentní, dispozičně rychlá jako střela.

Ve spojení těchto dvou jedinců se vzdáleně potvrdí přímí předek Stormbull Solo, kterého jsem měla možnost vidět v Bratislavě na světové výstavě a hned jsem si ho zamilovala. Také už jsem jeho krev využila ve svých předchozích vrzích. Exkluzivní rodokmen těchto dvou jedinců můžete prohlédnout zde.

Ze spojení očekáváme štěňátka modrá s bílými znaky, černé, také žíhané, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.