Vrh F

 

Štěňátka ze spojení naší modré odchovanky Bellatrix Lestrange Chesway x Bullkeinol A Billy Boy a se narodila 19.9.2018 - více info v jednotlivých odkazech.

 

Kennel Chesway litter F

 

Fantaghiro Chesway

Markéta Pejchová

Fleur Delacour Chesway

Lukáš Chrt a Simona Mašková

Falco Chesway

Šárka Charvátová

Fatboy Slim Chesway

Daniel Hanák a Týna Čepelková

Fish Bone Chesway

Nency Javaanse

Fred Weasley Chesway

zůstává v kennel Chesway

Forrest Gump Chesway

Michaela Stará

Frodo Pytlík Chesway

Soňa Slepánková


Více o tomto spojení
:

Bellatrix Lestrange Chesway je odchov po naší černé feně Uzza Chesway Fransimo Bohemia. Jedná se o tmavě modrou fenku s bílou náprsenkou a s pěkným sytým pigmentem. Je to fena správného tělesného rámce s pevným hřbetem, správným úhlením a korektním pohybem. Má krásně modelovanou hlavu s výraznými lícními svaly. Nůžkový skus je samozřejmostí. Její předností je velmi přátelská a milá povaha, miluje každého bez výjimky. Více o Trixie případně o jejím předchozím vrhu můžete prohlédnout zde.

JCh. Bullkeinol A Billy Boy je potomek po krásném černém psovi J.Ch. Jackal Is Coming Diabelsky Usmiech, kterým jsme kryli naši Alizée ve vrhu C. Billy má krásně modelovanou hlavu, je velmi dobře anatomicky stavěný a má krásně osvalené tělo. Nese po svých předcích modrou vlohu a zároveň je bílý a má krásně tmavý a sytý pigment, což pro mě ve výběru u bílého psa bylo velmi důležité. Byl k vidění na Brněnském Duo Cacibu, kde se ve veliké konkurenci českých psů umístil na pořadí! Ve svém rodokmenu má i světového vítěze Stormbull Solo.  Navíc je testovaný HD: A/A, ED: O/O, Patela: O/O


Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců se narodilo osm černých a žíhaných potomků s bílými znaky. Jsou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady. Rodokmen můžete prohlédnout zde.