Vrh A

 


Štěňátka naší Ch.Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem žijícím ve Francii Father Of Deleans se narodila 7.4.2013 - více info v jednotlivých odkazech.

 

Afrodithé Siren Chesway

Aneta Jungerová

Alanis Morissette Chesway

Jana Markovcová

Alizée von Chesway

zůstává v naší kennel

Arizona Roothy-Shooty Chesway

Veronika Krejčí

Albus Brumbál Chesway

Katka Greplová

Amant Gris Chesway

Martina Štemberová

Anakin Skywalker Chesway

Katka Ludvíková


 
Více o tomto spojení:

Ch. Update Sway FB je bílá fena s žíhanou plotnou přes hlavu, po svém otci Fransimo Blue Dream nese modrý gen, proto také očekáváme narození 50% modrých štěňátek. Je to fena správného tělesného rámce, s pěkně modelovanou hlavou a nůžkovým skusem. Její předností je elegantní pohyb se správným úhlením končetin. Je sportovně vedena,což by mohla předat i svým potomkům. Povaha je velmi přátelská. Více o ní v sekci SWAY.

Již při jejím prvním krytí jsme chtěli použít tuto linie a krýt Charmonics Kentucky Bluem, a tak jsme nyní vybrali jeho potomka Father of Deleans. Jedná se o krásného modrého psa s perfektním rodokmenem - objevuje se v něm spoustu legendárních psů - Valglo Clans man, Vanoric Voo doo, Valglo Casanova At Crossguns atd. Do ČR by mohl přinést trochu nové krve. Má krásně modelovanou hlavu s kratší a širokou čenichovou partií, což pro nás bylo důležité při výběru. Je velmi dobře osvalený, má pěknou stavbu těla - krátký, rovný a pevný hřbet. Má standardní nůžkový skus a je plnochrupý. Více o něm zde.

Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a modro-bílé štěňátka, černé také žíhané a případně i zlaté, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.

Rodokmen můžete prohlédnout zde.